GMINNY OŚRODEK KULTURY
w Lądku
z a p r a s z a
osoby z terenu Gminy Lądek
w wieku : 50 + , emerytów, rencistów, osoby bezrobotne, które zakończyły już karierę zawodową ale chcą jeszcze rozwijać swoje zainteresowania i czynnie uczestniczyć w życiu kulturalnym
Lądkowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.
Na rok akademicki 2015/2016 proponujemy sekcje:
– plastyczną
– muzyczną
– turystyczną- sportową
– rękodzieła artystycznego
– Informatyczną
– językową
Zainteresowane osoby zapraszamy w poniedziałek
14 września 2015 o godz: 15.00 do sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lądku na spotkanie organizacyjne w celu omówienia :
Regulaminu, celów, wyboru Zarządu oraz Rady Programowej Lądkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
ZAPRASZAMY