Ogłoszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Lądku

GMINNY OŚRODEK KULTURY

w Lądku

z a p r a s z a

osoby  z terenu Gminy Lądek

w wieku : 50 + , emerytów, rencistów, osoby bezrobotne, które zakończyły już  karierę zawodową  ale  chcą jeszcze rozwijać swoje zainteresowania  i czynnie uczestniczyć w życiu  kulturalnym

 Lądkowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

Na rok akademicki  2015/2016   proponujemy sekcje:

–  plastyczną

– muzyczną

– turystyczną- sportową

– rękodzieła  artystycznego

–   Informatyczną

–   językową

Zainteresowane osoby zapraszamy w poniedziałek

14 września 2015 o  godz: 15.00 do  sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lądku na spotkanie organizacyjne w celu omówienia :

Regulaminu, celów, wyboru Zarządu  oraz Rady Programowej Lądkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

 

 ZAPRASZAMY

POWIĘKSZ CZCIONKĘ
KONTRAST