Wyniki krajowych zawodów sportowo pożarniczych w Polanicy-Zdrój

Mimo uzyskania najlepszego czasu po sztafecie i bojówce, drużyna męska OSP Lądek zajęła 14 miejscu podczas krajowych zawodów sportowo pożarniczych w Polanicy-Zdrój. Sędziowie przyznali tej drużynie 15 punktów karnych. Drużyna kobiet z tej jednostki również dostała punkty karne, i mimo czołowych wyników, ostatecznie również jest czternasta.
Pierwsze miejsca w kategorii mężczyzn i kobiet zdobyła jednostka OSP Dobrów (Wielkopolska).

Gratulujemy walki naszym reprezentantom!

POWIĘKSZ CZCIONKĘ
KONTRAST