14 września br o godz. 15.00 w sali GOK w Lądku odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie utworzenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku na terenie gminy Lądek.
Na spotkanie przybyli:
– Wójt Gminy Lądek Artur Miętkiewicz
– słuchacze Słupeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy przybliżyły działanie ,specyfikę oraz korzyści płynące z udziału w sekcjach na Uniwersytecie Trzeciego Wieku.
– około 20 chętnych osób
Do zaproponowanych sekcji swój udział zaakceptowali uczestnicy wpisem.
Największa liczba wpisów była w sekcji sportowo-turystycznej, następnie muzycznej, plastycznej, informatycznej ,językowej.
Regulamin został odczytany i niebawem zostanie powołany Zarząd aby podjąć najważniejsze kwestie regulaminowe.
Podczas głosowanie wszyscy zebrani Jednogłośnie byli za utworzeniem UTW na terenie gminy Lądek.
Na 5 października wstępnie została zaplanowana Inauguracja roku akademickiego 2015/2016 UTW w sali OSP w Lądku
UWAGA!!!
Osoby zainteresowane udziałem w Uniwersytecie Trzeciego Wieku które nie mogły uczestniczyć w dniu 14.09.br w spotkaniu organizacyjnym proszone są o zgłaszanie do GOK w Lądku , gdzie otrzymają stosowna informację o wpisie na listę słuchaczy i sekcjach. Nr do kontaktu 63 2763508