Spotkanie organizacyjne w sprawie utworzenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku

430

14 września br  o godz. 15.00 w sali GOK w Lądku odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie  utworzenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku na terenie gminy Lądek.

Na spotkanie przybyli:

– Wójt Gminy Lądek Artur Miętkiewicz

–  słuchacze  Słupeckiego Uniwersytetu  Trzeciego Wieku, którzy przybliżyły  działanie ,specyfikę  oraz korzyści płynące z  udziału w sekcjach  na Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

–  około 20 chętnych  osób

Do zaproponowanych sekcji swój udział  zaakceptowali uczestnicy wpisem.

Największa liczba wpisów była  w sekcji sportowo-turystycznej, następnie muzycznej, plastycznej, informatycznej ,językowej.

Regulamin został odczytany i niebawem zostanie powołany Zarząd aby podjąć  najważniejsze kwestie regulaminowe.

Podczas głosowanie wszyscy zebrani Jednogłośnie byli za utworzeniem UTW na terenie gminy Lądek.

Na 5 października  wstępnie  została zaplanowana Inauguracja roku akademickiego  2015/2016 UTW w sali OSP w Lądku

UWAGA!!!

Osoby zainteresowane udziałem w Uniwersytecie Trzeciego Wieku  które nie mogły uczestniczyć  w dniu 14.09.br  w spotkaniu organizacyjnym proszone są o zgłaszanie do GOK w Lądku , gdzie otrzymają  stosowna  informację o wpisie na listę  słuchaczy i  sekcjach. Nr do kontaktu 63 2763508

POWIĘKSZ CZCIONKĘ
KONTRAST