Zapytanie do mieszkańców Gminy Lądek

Zwracam się do Państwa z zapytaniem o zainteresowanie programem Narodowego Centrum Kultury „Teatr w Twojej Gminie”. W ramach programu byłaby możliwość oglądanie spektakli w internecie (niezbędne połączenie z internetem) dla każdego mieszkańca Gminy.

Najbliższe transmisje:

 

21-10-2015 godz.9.00

Pagonek i Gusia

 

21-10-2015 godz.11.00

Katyń -…w tył głowy.

 

16-03-2016 godz.9.00

Pagonek i Gusia

 

16-03-2016 godz.11.00

Popiełuszko – apostoł Odwagi.

 

W przypadku Państwa zainteresowania tematem proszę o kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy pod nr tel. : 63 276 30 90, osobiście w pokoju nr 11 lub pod adres mailowy: gmina@gmina-ladek.pl

POWIĘKSZ CZCIONKĘ
KONTRAST